internetui 2       Iš prigimties esu žmogus, kuris tiek asmeniniame, tiek ir profesiniame gyvenime nuolat ieško naujų tobulinimosi sričių, jas įsisavina  ir perduoda kitiems. Todėl ir gyvenimo kelias kadaise pasuko į Vilniaus pedagoginį universitetą, kur po bakalauro ir magistratūros studijų įgijau gimnazijos kūno kultūros mokytojo bei sporto trenerio kvalifikaciją. Tuo pačiu metu baigiau ir gretutines vokiečių kalbos studijas. Aktyvaus ir kūrybiško pedagoginio darbo metai  prabėgo vienoje iš Vilniaus gimnazijų.  

       Prieš keletą metų susidomėjau Pilates mankštų metodika,  tobulinausi įvairiuose mokymuose, kursuose,  įgijau Europos fitneso mokyklos (European Fitness School ) grupinių užsiėmimų Pilates trenerio licenciją. 

      Šiuolaikinio gyvenimo tempas įsodina mus į greitojo traukinio vagonus, o surasti minutėlę laiko sau darosi vis sunkiau. Tačiau, tik kai pasibeldžia „skausmo kontrolė“, susimąstome, kad kažko laiku nepadarėme...
      Todėl kviečiu visus jau šiandien įsiklausyti į savo kūno vidinį balsą ir pradėti sveikiau gyventi nelaukiant rytojaus. Linijiniai šokiai ar Pilates metodu atliekamos mankštos padės kiekvienam atrasti kūno harmoniją ir su šypsena pasitikti naują dieną. 

                                           Išbandykime ir džiaukimės kartu!

 

Trenerė Diana Petkuvienė

 

Svetainėje lankosi 17 svečių ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top