dd


00

„Žvalumo diena“ – jau šeštus metus iš eilės vykstantis sveikos gyvensenos populiarinimo renginys Vilniaus mieste. Kelios dešimtys sostinės sveikos gyvensenos organizacijų, tarp jų ir VšĮ “Turiningas laisvalaikis”, ragino pajudėti ir atsipalaiduoti, pasisemti naudingų žinių, paskanauti sveiko maisto ir įsigyti sveikų produktų. Linijinių šokių grupės “Di Dance” šokėjai surengė kelias pamokėles, kuriose šokio ritmu kvietė pakeliauti po įvairias pasaulio šalis. O po to patys pasklido po žaliąsias sodo erdves ir išbandė įvairias sveikatimo veiklas, mėgavosi pirties garais ir masažais, piešė ant vandens, plaukė irklentėmis ir degustavo sveikus skanėstus… Su žvalia energija keliaujame į naująjį sezoną! Šokime kartu!

Skaityti daugiau: Žvalumo diena

stuburiukas

09

 

KVIEČIAME Į VAIKŲ LINIJINIŲ ŠOKIŲ GRUPĘ "DI DANCE" !

Jei ieškote smagaus ir prasmingo laisvalaikio savo vaikams-tada Jums laikas užsukti pas mus! Su "Di Dance" daug džiugių akimirkų bendraujant, šokant ir keliaujant! Šokame įvairių stilių šokius (be poros), koncertuojame N.Vilnios ir Vilniaus miesto renginiuose, dalyvaujame festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, puošiamės medaliais respublikinėse šokių varžybose! Laukiame ir Jūsų! 
Užsiėmimai vyks "Atžalyno" mokykloje-darželyje bei N.Vilnios kultūros centre. Norite, kad šoktume ir pas Jus-parašykite :)

7-19 m vaikams yra galimybė pasinaudoti NVŠ krepšeliu (15 eurų /mėn)!

Registracija į neformalaus ugdymo programą "Linijiniai šokiai" jau vyksta ! 

Vadovė Diana (8 615 19549)

Skaityti daugiau: Di Dance sezono startas

Svetainėje lankosi 28 svečiai ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top