04

Darniai keliavę per ypatingai turiningą, emocingą ir iššūkių pilną šokių sezoną, finišui  šiais metais pasirinkome plaukimą baidarėmis. Įveikę natūralias gamtos ir Vilnelės kliūtis, sėkmingai pasiekėme krantą, o čia jau laukė cepelinų puota, draugiški pašnekesiai, mėgstamiausi šokiai ir karšta pirtelė. Ech, gerai buvo…labai gerai  :)

Skaityti daugiau: Sezono finišas- 2019

01

 

      

         Tapo gražia tradicija, kad linijinių šokių grupės "Di Dance " šokėjai dalyvauja Naujosios Vilnios bendruomenės renginiuose. Šių metų Joninių festivalio "Paparčio žiedas" žiūrovams padovanojome du šokius. Vienas jų- "lauktuvės" iš Alpfestival Kaprune (Austrija), kur  10 "Di Dance " šokėjų dalyvavo gerinant country linijinių šokių Pasaulio rekordą. 

      

Skaityti daugiau: Paparčio žiedas-2019

01 Zell am See 2

 

Tokios jau mūsų grupės tradicijos, kad ir kur bešoktume, būtinai turime dar  po vaizdingas apylinkes pasižvalgyti. Todėl ir Austrijos kelionėje pasiekę pagrindinį tikslą – ant 2036m Mooserboden užtvankos pagerinti country linijinių šokių Pasaulio rekordą, pradėjome kelionės kultūrinę-pažintinę dalį.

 

 

 

Skaityti daugiau: Austrija

  48085946103 f014139a9f o

2019 m. birželio 15-ąją dieną Kaprūno (Austrija) Alpių aukštikalnėse, ant Mooserboden užtvankos pagerintas country linijinių šokių Pasaulio rekordas "Hochtsgelegener country-western-line dance". 3 iš anksto išmoktus country šokius 2036 m. aukštyje šoko 958 šokėjai iš Austrijos, Vokietijos, Šveicarijos, Lenkijos, Lietuvos  ir kt. šalių. Didžiuojamės, kad tarp jų buvome ir mes- linijinių šokių grupės "Di Dance" šokėjai! 

Skaityti daugiau: AlpFestival Linedance

Svetainėje lankosi 28 svečiai ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top