krikstynos 025       Taip jau atsitiko, kad klubo Di Dance interneto svetainė buvo sukurta daug vėliau , negu susikūrė ir pradėjo veiklą pats klubas, bet nepamiršome   pirmųjų klubo narių ir pačio klubo krikštynų. Tik susikūrus klubui, atsirinko pastovūs jo nariai ir gegužės 27 dieną buvo nuspręsta sucementuoti ir užtvirtinti jau susibūrusį kolektyvą.

Skaityti daugiau: Pirmųjų DiDance narių krikštynos

Hawaii 2

         Ar pastebėjote, kad gruodžio 7-ąją sniegu padengtame Vilniuje pražįdo šimtai margaspalvių gėlių? Šio neeilinio įvykio “kaltininkai” - Linijinių šokių mokyklos LINEDANCE.LT šokėjai bei jų svečiai, susirinkę į teminį vakarėlį „Havajai“. Čia išties buvo labai daug šypsenų, gėlių ir šokių.

Vakaro viešnia Ulzana visus susirinkusius mokė ne tik havajietiškų šokių, bet ir vietinės kalbos. Daugeliui šokio mėgėjų buvo nauja patirtis pajusti kaip keičiasi šokis, kai sužinai kiekvieno judesio prasmę. Aktyviai šokėjai dalyvavo ir havajietiškame norų išsipildymo prašymo rituale. Viskas havajų kalba!

Grupių pasirodymų programą atidarė DiDance su nuotaikinga šokio kompozicija „Lietuviai Havajuose“. Ypač daug plojimų susilaukė šioje grupėje šokantys vyrai, į Havajus atvykę su lietuviškomis lauktuvėmis. 

Spalvotų ir šiltų prisiminimų girliandą parsivežė iš Havajų Di Dance šokėjai!

 

 

 

Skaityti daugiau: Havajų vakarėlis su linedance.lt

Di Dance krikstynos (31)2013. 11. 23  Naujų Di Dance narių krikštynos

Skaityti daugiau: Naujų narių krikštynos 2013 lapkritis

Svetainėje lankosi 11 svečių ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top